NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL W ŻYCIU NIE ZAPLANUJESZ. ONE PRZYJDĄ SAME….

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „MAGICZNY- NIEZWYKŁY ŚWIAT CHARLIEGO” przeznaczony dla uczniów kl. IV – VI szkoły podstawowej to przedsięwzięcie zrealizowane w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Jego celem była popularyzacja twórczości Roalda Dahla, rozbudzanie aktywności twórczej uczniów, uwrażliwianie na kulturę „słowa” , promocja pasji czytelniczej.

Do konkursu przystąpili:

• Zespół Szkolno- Przedszkolny Zawoja Mosorne ( Emilia Budzowska, Nikola Surzyn, Malwina Dyrcz),
  • Szkoła Podstawowa nr 4 Zawoja Przysłop (Roksana Basiura, Sylwia Dudek),
  • Szkoła Podstawowa nr 1 Skawica (Aleksandra Bimczok, Aleksandra Zając),
  • Szkoła Podstawowa  nr 2 Zawoja Wilczna (Karolina Chochół, Klaudia Głowacz, Dominika Trzebuniak, Weronika Woźnica, Gimauari Chudyba).

Poziom przygotowania uczestniczek był wysoki i bardzo różny ze względu na wybór fragmentów, każda interpretacja brzmiała oryginalnie, wzbudzała zachwyt Jurorów i słuchaczy.

Zapraszamy do galerii !!!

PODSUMOWANIE :

I miejsce –       Emilia Budzowska