Zapytanie ofertowe na dostawę węgla

Zawoja, dn. 08.10.2018 r.

Zamawiający:

34-223 Zawoja

NIP: 552-15-12-998

I. Opis przedmiotu zamówienia.

Dyrektor Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej, zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup i dostawę do Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej 20 ton węgla opałowego groszek granulacji od 8-31,5 mm i kaloryczności od 21 do 24 MJ/kg.

Dostawa winna odbyć się od dnia 18.10.2018 r., najpóźniej do dnia 23.10.2018 r.

Zamawiający wraz z dostawą żąda przedstawienia wydruku z wagi elektronicznej dotyczącego ładunku węgla oraz zastrzega sobie możliwość sprawdzenia ładowności każdego z transportów, co należy umożliwić.

Zamawiający żąda także przedstawienia certyfikatu jakości węgla.

II. Miejsce, sposób oraz termin składania ofert.
1. Oferta powinna być przesłana na jeden ze sposobów: pocztą elektroniczną na adres: sp2wilczna@wp.pl,  faksem na nr: 338 776 044 wew. 21, pocztą tradycyjną lub kurierską,  bądź dostarczona osobiście do Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej.

2. Oferty należy składać do dnia 16.10.2018 r. O terminie wpływu oferty decyduje data faktycznego dostarczenia do Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
3. Zapytanie ofertowe zamieszczono także na stronie: www.zswilczna.szkolnastrona.pl

III. Termin wykonania zamówienia.

Oferent zobowiązuje się do dostarczenia węgla od dnia 18.10.2018 r., najpóźniej do dnia 23.10.2018 r.

IV. Opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O zamówienie może ubiegać się Wykonawca, który posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności.

2. Oferta musi być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania firmy.

3. Oferta musi zostać sporządzona według załączonego wzoru (Załącznik nr 1 do Zapytania Ofertowego).

4. W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.

V. Ocena ofert i rozstrzygnięcie postępowania.
1. Ocena ofert zostanie dokonana w dniu 17.10.2018 roku, a wyniki i wybór najkorzystniejszej oferty zostanie ogłoszony tego samego dnia do godziny 15:00 w siedzibie Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej.

2. Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie następujących kryteriów:
Cena ofertowa – 90%

Parametry jakościowe węgla - 10%

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w przypadku, gdy ocena najkorzystniejszej oferty przekroczy kwotę zaplanowaną na realizację powyższego działania.

VI. Rozstrzygniecie postępowania i wybór najkorzystniejszej oferty.

O wynikach postępowania i wyborze najkorzystniejszej oferty jego uczestnicy zostaną poinformowani drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem strony Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej, tj. www.zswilczna.szkolnastrona.pl

VII. Dodatkowe informacje.
Dodatkowych informacje dotyczące zamówienia udzielane będą w Sekretariacie Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej lub pod numerem telefonu 338 776 044.

VIII. Załączniki.

Załącznik Nr 1 - Wzór Oferty,
Załącznik Nr 2 - Umowa na zakup i dowóz węgla opałowego do Zespołu Szkół w Zawoi Wilcznej – Projekt.