Zapytanie ofertowe: Wyposażenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawoi Wilcznej w zestawy komputerowe wraz z montażem i instalacją.

Uwaga: Zmiana adresu e-mail

Zapytanie ofertowe

W związku z przewidywanym na 1 września 2018r. wprowadzeniem dziennika elektronicznego oraz wyposażeniem dodatkowym wyposażeniem sal lekcyjnych Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawoi Wilcznej, wracam się z prośbą o przygotowanie oferty dotyczącej wyposażenia w sprzęt elektroniczny szkoły wg przedstawionego poniżej zamówienia. Jesteśmy placówką oświatową więc przedstawione poniżej produkty zwolnione są z podatku 23% VAT.

Przedmiot zamówienia publicznego:

a)      Podstawowe parametry wybranego sprzętu IT.

1. 1.     Serwer z zastosowaniem  jako: bazodanowy, kopii bezpieczeństwa oraz profili mobilnych uczniów z systemem operacyjnym Windows Serwer 2016, wraz z zasilaczem  awaryjnym (minimum 1000mv) zgodny z wymogami MENiS.

1. 2.     Zestaw komputerowy – szt. 15

• Parametry – komputer: Win10Pro-64bit/i3-7100/500GB/4GB/DVDRW/HDMI/VGA/USB/Klawiatura/Mysz optyczna
  • Oprogramowanie biurowe 15 urządzeń OfficeSTD 2016,
  • Oprogramowanie antywirusowe: 15 urządzeń 1 rok.
  • Licencja oprogramowania „Opiekun Ucznia” lub inne zgodne z wytycznymi MENiS
  • Parametry – monitor: 21,5”LED/16:9/FullHD(1920x1080)/HDMI/VGA/3YPPG

b)      Instalacja i konfiguracja serwera wraz z konfiguracją sieci

1. Termin lub okresy realizacji:

Nie dłuższy niż 30.05.2018r.

1. Termin składania ofert:

06.04.2018r. godz.: 12:00 – droga elektroniczną e-mail:gimzaw2@wp.pl
w sekretariacie szkoły.

1. Wymagany minimalny okres gwarancji:

Gwarancja 36 miesiące, na niektóre podzespoły wydłużona o czas wyznaczony przez producenta.

1. Specyficzne cechy przedmiotu zamówienia mogące mieć wpływ na wybór trybu

wyłonienia wykonawcy:

Na wybór trybu wyłonienia wykonawcy w pierwszym rzędzie będzie miała wartość obejmująca całość zamówienia. W kolejnym kryterium wyłonienia będzie zgodność z założonymi parametrami technicznymi w/w sprzętu, a następnie długość okresu gwarancji na poszczególne elementy zamówienia (sprzętu IT, instalacji i konfiguracji).