Konkurs piosenki

Uczniowie klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum wzięli udział w I Gminnym Konkursie Kolęd i Piosenek świątecznych w języku angielskim i niemieckim zorganizowanym 14 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół w Zawoi Centrum.

Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Zaprezentowali znakomite walory wokalne, językowe oraz umiejętności choreograficzne, co zaowocowało miejscami na podium.

W kategorii duety uczennice klasy VII Wiktoria Kudzia i Magdalena Bury zajęły 3. miejsce za wykonanie piosenki świątecznej w języku niemieckim Kling Glöckchen klingelingeling.

W kategorii zespoły uczennice klasy VII w składzie:

Zuzanna Zając, Oliwia Woźniak, Weronika Woźnica, Natalia Trzebuniak, Dominika Trzebuniak, Wiktoria Kudzia, Julia Ficek, Antonina Dolech i Magdalena Bury nie dały szansy swojej konkurencji i stanęły na najwyższym stopniu podium za interpretację muzyczną i artystyczną piosenki w języku niemieckim Schlittenfahrt.

Gratulujemy naszym koleżankom talentu i sukcesu oraz życzymy dalszego rozwoju muzyczno-językowgo.